Екструдери зернові Українського виробництва

Екструдери зернові Українського виробництва
13.08.2014
Переробка зернових екструзійному шляхом відома давно, ця технологія широко поширена серед підприємств з виробництва комбікормів для тварин і фермерських господарств. Для переробки зерна даними чином застосовується екструдер зерновий.

Круг застосування екструдера досить широкий. Наприклад він застосовується при виробництві комбікормів з сухими домішками шляхом екструзії, для годівлі свиней, великої рогатої худоби, птиці та інших домашніх тварин, а також для переробки сої (можлива комплектація лінії по переробці сої).

Під час переробки зерна в екструдері, сировина встигає пройти ряд стадій обробки: теплову, знезараження та стерилізацію, змішування і подрібнення, часткове зневоднення (до 50% від вихідного), стабілізацію, текстурізацію, профілювання і експандуванні.

Згодом теплової обробки підвищуються смакові якості кормів, оскільки в плині переробки утворюються різні ароматичні речовини. Збільшується переварюваність білків, підготовляється крохмаль до більшої засвоюваної тваринами форми, грунтовно збільшує активність ферментів в засвоєнні кормів, а також нейтралізуються багато токсини і гинуть їх продуценти.

Таким чином, підсумовуємо. Застосувуючи екструдер зерновий, ви зможете:
- Збільшити ефективність годівлі тварин
- Економити корми,
- Зменшити захворюваність тварин і птиці.

Придбати екструдер зерновий в Україні, можливо у компанії-виробника "Лаврін". Екструдери зернові нашого виробництва, призначені для приготування кормів, способом екструзійними перероблення фуражного зерна (кукурудза, горох, пшениця, ячмінь, жито, а також соя). Екструдер виготовляється продуктивністю від 20 кг на годину (220 вольт) до 1 тонни на годину.

Екструдери кормоие від підприємства "Лаврін" при порівнянні з іншим подібним обладнанням, вигідно відрізняються легкістю в обслуговуванні, малою вагою і відносно невеликими розмірами при високій продуктивності. Завдяки безперервним випробуванням щодо поліпшення і введенню конструктивних змін в обладнання, підприємство зменшує енергоємність, металоємність конструкцій і збільшує продуктивність і якість обробки сировини, що забезпечує зменшення вартості даного обладнання. Притому кращі властивості екструдерів зберігаються.

Обладнання відправляємо по всій Україні і країнам СНД. Оплата можлива готівковим і безготівковим розрахунком. Доставка проводиться будь-яким обслуговуючим Ваш регіон перевізником.

← Повернутися назад