Запчастини

Остерігайтеся підробок!
Як і всіх виробників популярних і масових товарів нас не оминула доля підробок нашого обладнання і особливо запасних частин до нього. Виявлені нами підробки виявилися вкрай низької якості, вироблені без виконання техпроцесу, і не витримують жодної критики. Найближчим часом ми підготуємо матеріал, який допоможе нашим клієнтам відрізнити підробку від оригіналу, і зберегти свої нерви і гроші.

Головною перевагою Нашого обладнання є його ремонтопридатність. Всі механізми побудовані з урахуванням звичайного обслуговування і максимальної довговічності. Багаторічне поліпшення як нашого обладнання, так і виробничого циклу дозволило нам розробити відносно прості, але в той же час функціональне обладнання для переробки зернових і виробництва рослинної олії.

Ми виробляємо запасні частини до всього асортименту нашого обладнання. Ми підтримуємо наших клієнтів, і готові проконсультувати по підбору і процесу заміни деталей і ремонту устаткування. Якщо у Вас є які-небудь питання або складності - зв'яжіться з нами і отримаєте відповіді на Ваші запитання.

Основні запасні частини до нашої техніки: