Маслопресс ММШ-220
Производительность - 200-220 кг/час
Установленная мощность - 11 кВт
Габаритные размеры - 1750x800x2070 мм

Вы можете приобрести Экструдеры как малой так и большой производительности

Матрица: 200 мм
Производительность: 150-200 кг/ч.
Мощность: 7,5 кВт.
Габариты: 1100х600х1000 мм.
Масса: 270 кг.

Гранулятор 200

Наша продукція


Гранулятори

Гранулятори (пеллетайзери) - це пристрої для переробки сипучої сировини невеликих фракцій шляхом сухого пресування і продавлювання ущільненої маси через матрицю з отворами. На виході з апарату виходять гранули - невеликі циліндрики довжиною до декількох сантиметрів і діаметром, відповідним розміру осередку матриці.

Прес-гранулятори широко використовуються аграріями як інструмент для підготовки кормів та переробки відходів сільського господарства.

· Основна сфера застосування - виробництво комбінованих гранульованих кормів. Тварини, птахи і риби добре поїдають гранульовані корми і швидше набирають вагу, ніж при звичайній системі харчування. За рахунок перемішування і пресування корму кожна гранула містить весь набір поживних речовин, вітамінів і добавок, передбачених раціоном і закладених в бункер пеллетайзера. Точний контроль пропорцій інгредієнтів дозволяє забезпечити максимально збалансований раціон, підвищити ефективність відгодівлі і здешевити споживання комбікормів на одиницю приросту маси.

· Аграрії, які вирішили купити гранулятор, отримують можливість ефективно використовувати виробничі відходи шляхом їх переробки на пелети - дешеве паливо, призначене для спалювання в твердопаливних котлах. Гранулювання тирси, сіна, соломи, макухи, лушпиння та інших відходів дозволяє економити на паливі та підвищити рентабельність роботи підприємства.

Виробництво грануляторів в Україні

У лінійці обладнання для переробки сільськогосподарської продукції, що випускається підприємством «Лаврін», пеллетайзери представлені кількома моделями, відрізняються один від одного технічними характеристиками. Асортимент техніки різної продуктивності дає можливість підібрати оптимальне рішення і замовити гранулятор, відповідний по габаритах, потужності і розмірам матриці.

Обладнання для гранулювання кормів і виробництва паливних пелет, пропоноване компанією «Лаврін», - це невибагливі в обслуговуванні, надійні і довговічні апарати, виготовлені з якісних матеріалів. Вони оптимізовані з точки зору витрат електроенергії та зручності експлуатації на основі великого практичного досвіду використання грануляторов та відгуків споживачів.

Для замовлення техніки або отримання додаткової інформації про продукцію «Лаврін» телефонуйте за телефоном +38 (056) 796-60-76. Фахівці компанії нададуть кваліфіковану допомогу в підборі пеллетайзера під ваші потреби і організують доставку вибраної моделі в будь-яку точку України або країн СНД.

Калібратори

Технологія виробництва якісного рослинного масла передбачає ретельну підготовку сировини: очищення від забруднень, а при необхідності - просушування і підігрів.

Для зменшення кількості сторонніх домішок підприємствам, що займаються віджиманням насіння олійних культур, слід купити калібратор - пристрій для відділення небажаних включень, забруднюючих сировину. Очищення підготовлених до переробки насіння від домішок (каміння, пилу, піску тощо) проводиться за рахунок їх просіювання через систему вібруючих сит з різними розмірами вічок. Завантажена в бункер калібратора маса розділяється на декілька складових, що відрізняються за масою і розміром фракції, кожна з яких зсипається по жолобах в окрему ємність.

Зменшення засміченості і калібрування насіння соняшнику або інших олійних культур перед завантаженням у шнековий маслоотжімной прес дає реальний економічний ефект і швидко окупає кошти, вкладені в купівлю обладнання.

· Очищення від сторонніх включень, забруднюючих сировину для виробництва олії, позитивно впливає на вихід і якість готового продукту.

· Включення калібратора до складу технологічної лінії по віджиманню масла дозволяє значно зменшити знос рухомих елементів (шнеків) маслопресів за рахунок відсутності твердих домішок, скоротити кількість ремонтів і продовжити термін служби обладнання.

Виробництво калібраторів для очищення насіння

Підприємство «Лаврін» самостійно проектує і випускає обладнання для переробки сільськогосподарської продукції, постійно вдосконалюючи техніку і враховуючи побажання споживачів.

Лінійка пропонованої компанією техніки - відмінний вибір для бажаючих замовити калибратор, здатний швидко і якісно переробляти великі обсяги сировини, не потребуючи при цьому в складному обслуговуванні або дорогому догляді. Обладнання «Лаврін» розробляється з урахуванням великого практичного досвіду експлуатації техніки на малих і середніх підприємствах сільськогосподарської галузі. Воно відрізняється:

· Великим терміном служби;

· Високою ремонтопридатністю;

· Практичністю і рентабельністю.

Для замовлення калібраторів стандартних моделей або виготовлення обладнання за кресленнями замовника телефонуйте за телефоном +38 (056) 796-60-76 або оформляйте онлайн-заявки на сайті.

Лінії Фільтрації

Рослинна олія, віджата з насіння олійних культур, на виході з преса не є досить чистим для розливу в тару. Тому на заключному етапі переробки насіння здійснюється фільтрація - видалення домішок, що містяться в олії після пресування.

Щоб якість готового продукту відповідало вимогам ГОСТу для вищого сорту рослинного масла, слід купити лінію фільтрації, що забезпечує необхідний рівень очищення від механічних домішок, важких жирів і парафінів.

Одними з кращих фільтрувальних ліній для невеликих і середніх підприємств, що займаються переробкою соняшника, ріпаку та інших олійних рослин, вважаються горизонтальні напірні листові фільтри, виготовлені у вигляді системи рамок, обтягнутих фільтрує тканиною (бельтинг). У них вигідно поєднуються:

· Доступна вартість;

· Високу якість очищення олії;

· Простота обслуговування та експлуатації.

Конструкція фільтрувальних ліній проста і надійна. Віджата олія подається під тиском в пакет із рамок з фільтруючими перегородками і продавлюється через тканину, що затримує домішки і небажані речовини. Тверда фаза, яка містить відфільтрований осад, жир і воскоподібні речовини, залишається на тканині, звідки легко зчищається механічним шляхом, за допомогою скребка. Очищене рослинне масло зливається в ємність для готової продукції.

Максимальна продуктивність установки і якість очищення спостерігаються при дотриманні певних вимог. Наприклад, температура олії, що подається під тиском у маслофільтр, повинна бути в діапазоні від 18 ºС до 25 ºС.

Фільтрувальні лінії для рослинної олії в Україні

Компанія «Лаврін», проектуючи і виготовляючи фільтрувальні лінії, підбирає якісні матеріали та вузли сторонніх виробників (компресор, ресивер) для безперебійної роботи і великого терміну служби обладнання. Загальна надійність конструкції і велика пропускна здатність до очищення фільтра дозволяють рідше зупиняти роботу для обслуговування та виконання робіт з видалення осаду з фільтрувальних елементів.

Наявність у модельному ряді декількох установок різної продуктивності дозволяє замовити лінію фільтрації рослинної олії, відповідну потужностям конкретного підприємства.

Телефонуйте прямо зараз за телефоном +38 (056) 796-60-76! Фахівці компанії «Лаврін» запропонують оптимальне рішення для вашого виробництва і організують швидку доставку обраного маслофільтра по всій території України або в країни СНД.

Маслопреси

Маслопреси

Асортимент обладнання, що випускається компанією «Лаврін», практично повністю охоплює потреби невеликих підприємств, що займаються виробництвом сирих рослинних олій.

Велика модельна лінія, що включає шнекові маслоотжімние пристрої з різними характеристиками, дає можливість замовити маслопресс необхідної модифікації, відповідної технологічному процесу, прийнятому на підприємстві-замовнику, вибравши одну з декількох доступних моделей.

· Апарати для переробки сільськогосподарських культур за технологією холодного віджиму використовуються у виробництві рослинних олій з насіння соняшнику, ріпаку, льону, гірчиці, сої та деяких інших олійних рослин. Температура масла на виході з преса не перевищує 50-60 ºС, за рахунок чого зберігаються поживні речовини і корисні властивості натурального продукту.

· У моделях, що працюють за технологією гарячого пресування, насіння, що надходять з бункера в робочу зону преса, підігріваються. Температура нагріву, передбачена виробничим процесом, залежить від типу сировини і способу його підготовки. Використання пресів з підігрівом дозволяє збільшити вихід олії.

Конструкція окремих моделей маслоотжімних пресів, що випускаються компанією «Лаврін», адаптована для роботи з сировиною малих фракцій - насінням кунжуту, конопель, кмину та інших дрібнозернистих олійних культур.

Чому варто купити маслопресс «Лаврін»?

Великий асортимент - не єдина перевага «Лаврін». Співпраця безпосередньо з виробником обладнання дає підприємствам, що займаються виробництвом рослинної олії, можливість купити маслопресс за мінімальною ціною - без переплат посередникам.

Компанія вже більше 20 років працює на ринку обладнання для переробки сільськогосподарської продукції та самостійно виконує весь цикл робіт - від проектування конструкції до виготовлення деталей і вузлів. Такий підхід, плюс використання якісних комплектуючих і матеріалів дозволяють створювати надійні і прості в експлуатації преси, що відрізняються ефективністю і невибагливістю до обслуговування.

Телефонуйте за номером +38 (056) 796-60-76, щоб дізнатися більше подробиць про умови співпраці або купити прес для віджиму олії, необхідний для вашого виробництва.

Транспортери

Технологічні процеси переробки продуктів сільського господарства включають велику кількість операцій з переміщення сипучих продуктів. Більшу частину з них можна механізувати і прискорити за допомогою транспортерів - пристроїв безперервної дії, призначених для проведення вантажно-розвантажувальних робіт і межопераційного транспортування сировини, що переробляється, напівфабрикатів, готового продукту або виробничих відходів.

Механізація транспортних операцій, як одного з найбільш часто повторюваних і дуже трудомістких видів робіт, - це ефективний спосіб зменшення виробничих витрат. Вона дозволяє підвищити продуктивність, зменшити обсяги важкої праці і скоротити кількість робітників, зайнятих на виробництві.

Виробництво стрічкових, ланцюгових і шнекових транспортерів в Україні

Враховуючи ефективність, практичність і доцільність застосування транспортерів в сільському господарстві, продукція компанії «Лаврін» - виробника устаткування для переробки сільгосппродукції - користується великим попитом.

Через розмаїття пристроїв, що випускаються підприємством, клієнти можуть купити транспортери різних типів і конструкцій:

• Стрічкові - конвеєри з робочим органом у вигляді безперервної армованої гумової стрічки. Це найпростіший, найбільш поширений і недорогий тип транспортерів, здатний переміщати сипучі, кускові і штучні вантажі;

• Ланцюгові - транспортери, в яких тягове зусилля для приводу стрічки створюється за допомогою ланцюгів. Від стрічкових вони відрізняються більшою продуктивністю і здатністю переносити вантажі більшої маси;

• Шнекові - обладнання, що використовує в якості робочого органу обертається гвинт. У таких транспортерах переміщувані речовини закриті корпусом (трубою), що захищає від намокання, видування або забруднення в процесі транспортування.

Виробничі можливості компанії дозволяють випускати обладнання в широкому діапазоні габаритів і технічних характеристик. Тому підприємства, що потребують якісних і надійних пристроях для переміщення зернової маси або інших сипучих продуктів, можуть замовити транспортер, що володіє необхідною продуктивністю і розмірами:

• Стрічкові і ланцюгові - довжиною від 4 м з шириною стрічки від 170 мм;

• Шнекові - довжиною від 3 м і діаметром від 127 мм.

Для замовлення транспортерів і розрахунку вартості виготовлення обладнання по ваших кресленнях телефонуйте за телефоном +38 (056) 796-60-76.

Установки обрушення

Установка обрушення

Насіння деяких олійних культур (наприклад, соняшнику) мають тверду оболонку, яку слід відокремлювати від ядрового фракції перед віджиманням масла. Це завдання покладається на шелушілкі (семенорушки) - пристрої, які включаються в технологічну лінію виробництва олії в якості додаткового обладнання до маслопресса.

Відділення лушпиння соняшника проводиться методом обрушення - механічного ударного впливу, що розколює тендітну насіннєву оболонку. Процес її відділення від ядер включає дві основних операції:

· Руйнування оболонки насіння;

· Поділ лузги і ядрового фракції.

Якість лущення насіння соняшнику безпосередньо впливає на ефективність обладнання по віджиманню масла і чистоту готового продукту. Тому підприємствам масложирової промисловості, які піклуються про потреби власного виробництва, варто купити установку обрушення, що забезпечує швидку і якісну очистку насіння від лушпиння.

Установки обрушення  «Лаврін»

Руйнування насінної оболонки в шелушілках, що випускаються компанією «Лаврін», проводиться за рахунок ударів насіння, розігнаних потоком повітря, про деку установки - тверду похилу поверхню. В результаті зіткнення відбувається поділ насіння на ядро ​​і лузгу з утворенням недоруша, січки й олійного пилу. Щоб руйнування оболонки не супроводжувалося пошкодженням ядер і для мінімізації утворення січки і пилу, слід підбирати швидкість подачі насіння в залежності від їх вологості і розмірів.

Поділ рушанки (суміші з ядер і відходів) на фракції відбувається під час її проходження через систему послідовно встановлених сортувальних вибростолов - сит з каліброваними отворами, роблять зворотно-поступальні коливання.

Продаж установок обрушення в Україні

Компанія «Лаврін» розробляє, виготовляє і реалізує шелушілкі з доставкою у всі регіони України та країни СНД. Випускаються підприємством шеретувальні машини використовуються в складі технологічних ліній малих, та середніх маслоцехів по всій країні і за кордоном і відмінно себе зарекомендували як надійні, довговічні, прості в обслуговуванні і експлуатації.

Телефонуйте за номером відділу продажів +38 (056) 796-60-76, щоб отримати кваліфіковану допомогу в підборі обладнання для переробки насіння соняшнику або замовити установку обрушення. Гарантуємо вигідні ціни та оперативне виконання замовлення.

Екструдери зернові, соєві

Екструдери зернові і соєві

Ефективність і вигідність екструзії переробки зернових, бобових і соргових культур, що йдуть на корм худобі, відомі фахівцям сільськогосподарської галузі з середини XX століття. Вона дає можливість з відносно невеликими фінансовими вкладеннями істотно підвищити рентабельність роботи тваринницьких підприємств та птахоферм за рахунок зменшення витрат на корм і швидкої відгодівлі тварин або птиці.

Екструдування фуражного зерна або сої сприятливо впливає на переварюваність кормів, покращуючи їх засвоєння у два рази. Процес переробки зернової сировини шляхом екструзії покращує смакові якості кормів і робить їх більш поживними. Годування тварин екструдованими кормами дає можливість скоротити терміни відгодівлі, зменшити витрати на харчування худоби або птиці і швидко окупити кошти, вкладені в купівлю екструдера.

Корми, що пройшли переробку в шнековому екструдері, не тільки поживні, але й більш здорові, ніж звичайне зерно. У процесі екструзії відбуваються стерилізація і знезараження сировини за рахунок високих температур і тисків, створюваних всередині апарату. Короткочасна високотемпературна обробка повністю знищує хвороботворні організми, бактерії, грибок і руйнує токсини. Худоба та птиця, що харчуються екструдованими кормами, рідше хворіють і менш схильні до падежу.

Виробництво зернових екструдерів

Підприємство «Лаврін» випускає широку модельну лінійку обладнання для виробництва екструдованих комбікормів для великої рогатої худоби, свиней та птиці. Асортимент техніки продуктивністю від 10 кг/год до 1 т/год дає і невеликим приватним господарствам, і великим сільгоспвиробникам можливість замовити екструдер зерновий, відповідний за ціною, розмірами і продуктивності.

Модельний ряд обладнання включає шнекові екструдери з різними типами приводу:

· Від електродвигуна - для роботи в господарствах, які мають постійне підключення до електричних мереж;

· Від валу відбору потужності трактора - для виробництва кормів безпосередньо на місці їх споживання.

Клієнтам, що бажають купити екструдер зерновий, важливі не тільки ціни і продуктивність обладнання, а й чинники, що впливають на експлуатацію техніки в реальних умовах фермерського господарства або птахоферми. Техніка, що випускається компанією «Лаврін», розроблена і оптимізована з урахуванням великого практичного досвіду використання. Вона надійна, невимоглива до обслуговування і відрізняється від аналогів високою ремонтопридатністю - важливою якістю, що впливає на термін служби обладнання.

Хочете дізнатися більше про переваги екструдерів «Лаврін» і отримати кваліфіковану допомогу в підборі техніки? Телефонуйте прямо зараз за телефоном +38 (056) 796-60-76!

Новини / Важливі для нас події

26 лют

УВАГА - НОВИНКА

Нове обладнання - олійний прес шнековий для дрібнозернистих олійних культур холодного віджиму ММШ-60...Придбати обладнання

Замовити обладнання стало ще простіше, заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося!

Заказать